BAYSAN EPS MAKİNA

Baysan Makina, 1971 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Adını kurucusu Avni Bayer’in soyadından alan firmamız, o dönemde Türkiye’deki dar olan makine imalatını bir nevi genişleterek Türk ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla faaliyete geçmiştir.

     Son yıllarda Avrupa birliği ve daha sonra Türkiye’de enerji tasarrufu amacıyla konutlarda düşük maliyetli ısıtma ve soğutma yapabilmek için bina ısı yalıtımına çok büyük yatırımlar yapılıyor. Tüm bunları göz önünde bulundurarak Baysan Makina, son yıllarında Türkiye’nin öncü EPS (Styropor) makine ve ekipman üreticilerinden birinde üretim müdürlüğü yapmış ve toplam 18 yıllık makine imalatı tecrübesine sahip makine mühendisi Mustafa DERELİ’yi kadrosuna katarak, EPS makine sektöründe tüm styropor imalatçılarına hizmet vermeye karar verdi.

     Firmamız EPS (Styropor) yalıtım levhası üretimi ile ilgili tüm makine ve yardımcı  ekipmanların  imalatını gerçekleştirmekte, istenildiğinde komple tesisler de kurmaktadır.

 

 

SİTEMAP         Yetkili : Mustafa DERELİ         GSM: +90 537 721 80 71           mail: info@baysanepsmakina.com   mustafadereli64@gmail.com
Ana Sayfa    Hakkımızda    Ürünler    Referanslarimiz    İletişim